Всі скаргиЖКГІ ще один будинок у Львові в якому мешкав видатний юрист Сер Герш Лаутерпахт потерпає від бізнесменів

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ірина, яка скаржиться на бажання модернізувати будинок, яке перетворилося на того самого надокучливого сусіда. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Ось таку гарну табличку прикріпили до будинку, в якому я живу. Будинок видніється на моїй аватарці з гостроверхим дахом під червоною черепицею. Ця пам’ятка архітектури/охоронний №291 потерпіла від перебудов-надбудов/+2поверхи/ і уже 5 років руйнується бізнесом: нежитлові приміщення першого поверху та підвали орендували і пристосували під заклад громадського харчування. Так як, крім вхідних дверей, жодної природної вентиляції не було, облаштували без дозволів та погоджень промислову вентиляцію. В житловому будинку з дерев’яним перекриттям!

ГРА після скарг мешканців трьох(!) будинків довела справу до суду, але яким був позов, таке і рішення – демонтували видиму частину – трубу по дворовому фасаду і все, а невидима частина схована в підвалах і працює далі без жодної ізоляції.

В обласних чиновників виникало питання, куди перенаправили потоки відпрацьованого повітря після виконання рішення суду. Питання виникало, а відповіді нема, бо не шукали. Може, в комини?

Та куди завгодно, бо все-таки площа немала – 250 квадратів +гарячий цех кухні. Не будинок, а суцільна аеродинамічна труба! Гул та вібрація від моторів – це такі собі повільні вбивці і будинку, і мешканців.

А кому ми потрібні? Ми – зайві, бо ми – свідки, докучаємо чиновникам, ще й заважаємо бізнесом займатися, а будинок можна новий збудувати… Власник закладу – грек Ставрос Курієріс веде свій бізнес досить агресивно -“хочу і буду” – такий собі бізнес без правил.

Власнику цих же приміщень просто байдуже, головне – орендна плата. Чиновники всіх рівнів, а їх ой як багато, створюють видимість бурхливої діяльності, ще й затіяли з мешканцями безкінечну гру в котика й мишку. Дуже зручно – відповідальних нема, колективна безвідповідальність. І так до безкінечності? Пам”ятна дошка встановлена на честь людини, яка жила в цьому будинку і присвятила своє життя юриспруденції, зокрема, концепції “злочинів проти людяності”. Якось сумно це все, бо закони у нас на папері є, а в дійсності процвітає анархія в найгіршому варіанті”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК