Всі скаргиТовари та послугиФінансиГрошові махінації лізингової компанії

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий переконує, що став жертвою махінації, сплативши немалі кошти за укладення договору, а не за автомобіль, який мав на меті придбати.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Через Інтернет знайшов лізингову компанію”Соло Інвест”- шахраї, з представником цієї компанії раніше в телефонному режимі визначився, що бажаю одержати у власність автомобіль, за який заплатив завдаток http://solo-invest.com.ua/договор.doc Договір з усіма додатками надали, але можливості прочитати не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаські студенти можуть залишитись без дипломів

Після повернення додому дізнався, що сплачені мною кошти – це комісія за організацію та укладення самого договору лізингу, а не часткова оплата вартості автомобіля, а компанія має негативні відгуки від своїх клієнтів. Прошу вжити заходів до даного товариства, та забезпечити повернення коштів мені та багатьом іншим вкладникам, яких зачепила ця махінація, адже перераховувалися немалі кошти.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК