Всі скаргиГоловнеТранспортФінансиГроші заплатили, авто не отримали: сім`я натрапила на шахраїв

Сім`я вирішила купити автівку. Заплатила за неї частину грошей, однак легковика так і не отримали. Тепер людей хвилює, як можна повернути кошти. Про це нам розповіла наша читачка – пані Ольга.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! У 2017 році наша сім’я попала на аферистів, які продавали авто. Чоловік поїхав в Одесу, заплатив частину грошей за авто, якого до цього часу немає (85 тис грн). Вже після того, як до них не можна було додзвонитись, зрозуміли, що це просто шахраї.

А пізніше почула по новинах, що у Дніпрі зловили автомобільних шахраї, прочитали в інтернеті, вияснилось, що ця компанія “Авіс авто” має філію і в цьому місті.

Їхній рахунок заарештований, тому цікавить, чи є шанс повернути гроші. Договір, оплати і листи маємо на руках”, – написала пані Ольга до “Електронної книги скарг України”.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!