Всі скаргиГроші на дорозі. Як активісти змусили прибрати незаконні шлагбауми

Власним досвідом боротьби з місцевими чиновниками поділився Віктор Шкварський.

Україна іноді настільки сурова, що гроші здирають навіть за проїзд вулицею. Так, наприклад, сталося в Кам’янець-Подільському. Там півроку місцеві щодня віддавали по 5 гривень за проїзд по вулиці . А якщо не хочеш – то тебе просто не впускають. «Гроші збирались цілодобово, та без вихідних. Аргументувалось таке рішення, аварійним станом Замкового мосту», каже Віктор. «Таке нововведення не сподобалось багатьом жителям міста та близьких сіл, тим паче, що така ідея була не законною, що й підтвердила прокуратура».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Є питання: чому в табачних кіосках низькі вікна?

Віктор, разом із активістами спочатку боролися самостійно із здирництвом. На відео можете побачити, як розмова доходила до абсурду, адже, щоб чесно заплатити, наприклад, банківською карткою – було не можливо цього зробити, лишень готівка.


Зібрати гроші на розбудову аварійного мосту – мета хороша, але, прокуратура виявила іншу сторону медалі.

«Такі побори є прямо заборонені в Податковому Кодексі(ст.10) В ході розгляду заяв і скарг було притягнуто до адміністративної відповідальності заступника директора Департаменту житлової політики та інфрастуктури за ст 18828 КУпАП(Кодекс України про Адміністративні Правопорушення)», – каже Віктор.

І уявіть собі, що таким шлагбаумом директор Департаменту житлової політики та інфраструктури зміг заробити 2 млн. гривень, але віддати хоча б трошки, на сам міст, чомусь не захотів.

Щиро Ваша, «Електронна книга скарг України»;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!