Всі скаргиГоловнеОсвітаГрибок на стінах та обідрані шпалери. Так вінницьких діточок зутрічають у садку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Інна, яка не збагне, як в садочку, який отримує гроші від держави могли поставити батьків перед фактом, щоб ті робили капітальний ремонт навчальному закладу. А якщо не хочуть – нехай діти вчаться в такому сараї. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня, шановні читачі, та всі небайдужі. Вирішила написати скаргу, звернення про допомогу у вирішенні ситуації, яка склалася в дитячому садочку «Сонечко» с. Агрономічне Вінницької обл.

У нас один діючий садочок, що розташований в центрі села. Садочок старенький, але більш менш приведений до ладу. Цього літа були виділені кошти на заміну електропроводки по всій будівлі садочку. Більше місяця проводились дані роботи.

На початку серпня запросили батьків подивитися стан приміщень, які будуть відвідувати діти і братися до роботи. Виявляється, що проводку поміняли, а стан приміщень просто жахливий. На стінах грибок, шпалери обідрані.

Батькам потрібно купувати матеріали, і робити суттєвий ремонт власними руками. Нас поставили перед фактом, що решту ремонтних робіт мають робити батьки. Завідуюча садочка каже, що грошей немає, голова сільради теж мовчить. Капітальний ремонт садочка лягає на плечі батьків, які не мають можливості сидіти з дітьми і вимушені робити все за власний кошт.

Нас залишили в такій ситуації в якій ми змушені робити все самотужки. Невже гроші які виділялись на заміну проводки розраховані були тільки на електриків? Питання залишається відкритим.

Зараз батьки активно проводять ремонтні роботи, стараються якомога швидше закінчити, щоб віддати дитину в садочок. Прикріпляю фото та відео матеріали зняті в одній з 4х груп садочка. Стан інших груп садочка схожий”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!