Всі скаргиГоловного ДАІшника-хабарника Черкас замінили на його друга. Колективний лист від ДАІ

До “Електронної книги скарг України” написали працівники ДАІ Черкащини. Вони переконані, що зміна керівництва тільки на паперах.

Нам написали співробітники ДАІ, вони переконують, що замість їхнього керівника – хабарника, про якого вони писали раніше – на його місце поставили його ж друга, з яким вони розробляли фінансові схеми.

ОСЬ ЇХНЄ ЗВЕРНЕННЯ:

“Пане міністре Арсене Борисовичу Аваков та начальник ДДАІ України Сіренко Анатолій Петрович звертаються до Вас працівники ДАІ Черкащини. Після звільненя з посади начальника УДАІ в Черкаській області Іванченка А.О. виконуючий обов”язки начальника УМВС в Черкаській області полковник міліції Пустовар В.В. призначив т.в.о. начальника УДАІ в Черкаській області підполковника міліції Ткаченка О.О. До даного часу Ткаченко О.О. обіймав посаду начальника сектору автотехнічної інспекції Черкаської області на яку його призначив Іванченко А.О., вони працювали в одній команді та займалися корупцією та хабарництвом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Відеореєтратор – як обрати і на що звертати увагу

Наприклад, перевезення небезпечного вантажу і нерегулярні перевезення пасажирів узгоджувалися з Ткаченком О.О.; за новий бланк свідоцтва про допуск транспортного засобу до перевезення безпечного вантажу потрібно було заплатити 500 гривень, за продовження – 200 гривень; за одне узгодження на нерегулярне перевезення потрібно було заплатити 30 гривень. За вказівкою Ткаченка О.О. усі працівники автотехнічної інспекції Черкаської області при здачі звіту за місяць повинні були привести особисто йому 500 гривень.

Окрім роботи в міліції Ткаченко О.О. має власний бізнес – магазини у м. Звенигородка та Звенигородському районі, яким займається його дружина і їздить щодня з м. Черкас до Звенигородки на авто Акура. Доречі, Ткаченко О.О. полюбляє престижні автомобілі, зокрема він сам розїжджає на Лексусі з “крутими” номерними знаками СА0003АН. Також, у його власності є елітний будтнок на березі Дніпра і катер для прогулянок по річці.
На даний час Ткаченка О.О. підтримує губернатор Черкаської області Ткаченко Ю.О. і його сусід по будинку Анатолій

Васильович Бондаренко – Голова Черкаської обласної партійной організації Всеукраїнского об”єднання «Батьківщина».
Шановний пане міністре, просимо Вас відреагувати на наше звернення та зняти з займаної посади Ткаченка О.О., оскільки йому зважаючи на його корупційні та хабарницькі діяння, взагалі не місце в органах внутрішніх справ”.

Нагадаємо, що не так давно до нас вже писали ДАІшники Черкас , вони переконували наших читачів і зверталися до преси, щоб головного корупціонера області в цьому відомстві прибрали.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!