ІншеВсі скаргиДержавні органиФінансиГоловний “кадр” корумпованої прокуратури

До “Електронної книги України” написав наш читач Петро. Чоловік розповідає про корупційну павутину батьків-дітей-кумів у Вінницькій області та переконує, що начальник відділу кадрів прокуратури Вінницької області має безпосереднє відношення до цих схем.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України «Про очищення влади» передбачено звільння осіб, які приймали участь в управлінні державними справами, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи (та/або сприяли їх здійсненню), спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем, підрив основ національної безпеки і оборони України або протиправне порушення прав і свобод людини.
Законом передбачено вичерпний перелік осіб, які підлягають люстрації, однак, є в прокуратурі Вінницької області особа, яка мала б підлягати люстрації, хоча на неї не поширюється дія цього Закону.
Так, на посаді начальника відділу кадрів прокуратури Вінницької області працює старший радник юстиції Ольховий Валерій Володимирович.

Ця службова особа прокуратури Вінницької області працює на посаді більше двадцяти років, має державні нагороди та для багатьох працівників прокуратури він ніби рідний батько, який завжди порадить, допоможе у всіх ситуаціях, які виникають під час роботи працівників прокуратури Вінницької області та дасть завжди цінні поради… Однак, він ніколи не забував про себе та своїх дітей. А саме сина та доньку, яких люблячий батько зобов’язаний підняти на ноги…. Так, Наш неоціненний «кадр» працював при багатьох прокурорах Вінницької області та всіх він завжди влаштовував так, як завжди знав таблицю ділення та свої відсотки за прийняття будь-яких рішень кадрового характеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закриття дитсадочку на Житомирщині

В прокуратурі Вінниччини, починаючи від прийняття позитивного рішення щодо відпустки працівників, закінчуючи призначеннями на посади ніколи не приймалося рішення без начальника кадрів – Ольхового В.В., який завжди «по-батьківськи» вирішував ці питання. Однак, за умови відповідного бонуса йому у розмірі 20 – 30% від ціни питання. Всі прокурори Вінницької області протягом 20-ти років, крім люстрованого прокурора Вінницьокої області Мрихіна О.М., який відправив Ольхового В.В. на заслужений відпочинок, завжди поважали цього «незамінного кадра» так як останній вміє з будь-якої ситуації отримати матеріальний зиск та знає досконало таблицю ділення.

З призначенням по посаду прокурором Вінницької області Соколового В.П., пенсіонер Ольховий В.В. знову зайняв посаду начальника відділу кадрів прокуратури Вінницької області, яку він обіймає і досі.
При цьому працівнику має місце чіткий прейскурант на всі посади в органах прокуратури Вінницької області: прокурор прокуратури – у віддалених районах області від 3 тис. дол. США до м. Вінниці – 15 тис. дол. США. У прокурорів району такса значно вища від 20 до 50 тис. дол. США. За вказані кошти начальника кадрів Ольховий В.В. вирішить ці питання дуже швидко і без проблем. Незмінною помічницею в отримані хабарів завжди була бувший прокурор відділу по роботі з кадрами – Кравчук Л.П., якій наш «кадр» після виходу на роботу, після короткої пенсії, вирішив питання щодо призначення її на посаду начальником відділу прокуратури Вінницької області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київський ВНЗ досі не видав студентських

Крім того, наш «кадр» ніколи не ображає своїх родичів, а також полюбляє земляків. Ольховий В.В. народився в смт. Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області, тому на Вінниччині вже довгий час великий сплеск прокурорів з Жмеринки та Жмеринського району, а саме:
– Посвалюк І.П. – кум Ольхового В.П. працював до ліквідації Жмеринським транспортним прокурором, а на даний час старший прокурор Жмеринської міжрайонної прокуратури;
– Посвалюк Я.І. – син Посвалюка І.П. – прокурор прокуратури Вінницької області;
– Посвалюк В.П. – рідний брат – Посвалюка І.П. – заступник прокурора Барського району.
– Грушковський В.Ю. уродженець с. Новоселиця, Жмеринського району за сприяння Ольхового В.П. також за декілька років зробив кар’єру в органах прокуратури – помічник прокурора Барського району, заступник прокурора Барського району, Жмеринський транспортний прокурор, Жмеринський міжрайонний прокурор, начальник організаційно-медичного відділу прокуратури області на даний час прокурор Барського району.

– Також Ольховий В.В. не забув про інших своїх родичів братів Попесків:
Попеско Олег Петрович – старший помічник Жмеринського районного прокурора, заступник Жмеринського міжрайонного прокурора, а після того як в органах прокуратури почалися реформи, він скромно перевівся на посаду ст. слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу прокуратури Вінницької області, однак, у порівняні з братом Попеском Олександром Петровичем у старшого брата кар’єра дуже скромна… Попеско Олександр Петрович вже через п’ять років роботи в органах прокуратури почав займати керівні посади: заступник Могилів-Подільського міжрайонного прокурора, Козятинський транспортний прокурор, прокурор Гайсинського району, начальник відділу прокуратури області, а на даний час йому довірена посада заступника прокурора Вінницької області.
– Шурак Попеска Олександра Петровича – Семенюк В.А., який працював на посадах: прокурора м. Вінниці, начальника відділу прокуратури області, а на даний час обіймає посаду Жмеринського міжрайонного прокурора.
– Солоненко Б.М., уродженець с. Станіславчик, Жмеринського району обіймав посаду прокурора Муровано-Куриловецького району, а на даний час прокурор Шаргородського району
– Нікітчин Р.О. – заступник Жмеринського міжрайонного прокурора, прокурор Літинського району, прокурор Шаргородського району, прокурор м. Вінниці та інша когорта Жмеринчан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корупція та розкрадання у Броварському МВС

З приводу син нашого «кадра» – Ольхового Віталія тут взагалі окрема розмова. Деякі нюанси вже розкривалися у одній зі статтей журналу «Прокурорська правда» (http://prokurorska-pravda.today/article/klanyi-u-rulya-prokuratura-vinnitsyi-/). Однак, розповімо про «зіркового хлопчика) більш детальніше. Після закінчення ВУЗу синок був призначений на посаду прокурора прокуратури м. Вінниці. Однак, довго він там не засидівся при такому батькові і вже за декілька років був призначений заступником начальника організаційно-методичного відділу прокуратури області, однак, після люстрації прокурора області Мрихина О.М. цей відділ був розформований, але це зовсім не проблема при такому батькові. Заступником відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях підслідних органам прокуратури на той час був Камінский В.С., у якого не було такого батька, тому його «попросили» звільнити місце більш достойного кандидата Віталіка Ольхового…. Крім того, у сина більше подяк і нагород, ніж у людей, які пройшли декілька війн та АТО це також не без сприянні свого дбайливого батька. Зайнявши цю посаду Ольховий менший запросив у відділ таких же зіркових дітей своїх батьків, з якими ще товаришував з ВУЗу. Керує цим «мажорним» відділом, як у народі кажуть з «Донєцьких, часів Януковича» Карнарук В.В.

З приводу статків нашого «кадровика» вже давно ходять легенди у вузьких кругах. Так, почнемо зі майна самого начальника кадрів: можна сказати тут все скромно: квартира у м. Вінниці розміром 75 м. кв., будиночок в с. Агрономічне, Вінницького району по вул. Подільська, 7, у так званому «царському селі» більше 200 кв.м.. По сусідству з цим будинком «наш кадр» побудував два однакових будинки, які в народі називають дзеркальними для сина та доньки прощею 265 кв.м. кожен. Як і годиться всі три будинки були отримані відповідно до договору дарування.

Такі щедрі подарунки зробили батьки кадровика Ольхового В.В. Однак, якщо копнути глибше, це проста сільська родина, яка і на даний час проживає в смт. Браїлів, Жмеринського району та ніколи таких статків не мала. Також у власності кадровика є автомобіль марки Мітсубіші лансер Х, яким керує його син. Крім того, у батька і сина є безліч земельних ділянок, однак, це дрібниці. Впродовж багатьох років перебування на цій посаді кадровик Ольховий В.В. став доларовим міліонером, який склав капітал під час торгівлі посадами в прокуратурі Вінницької області. Також, як видно вище, він ніколи не забував про своїх близьких та родичів….

Враховуючи, що зараз в органах прокуратури України проходять значні реформи під час яких намагаються звільнити з посад не чесних на руку посадовців, то виникає питання чому начальник відділу кадрів прокуратури Вінницької області, та ще будучи пенсіонером, займає таку суттєву під час реформ посаду?
Чому керівництво Генеральної прокуратури України не бажає звертати увагу на кричущі факти корупції в органах прокуратури які не одноразово висвітлювалися у пресі?
Скільки ще часу «зіркові» діти своїх батьків будуть займати керівні посади в органах прокуратури?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!