Всі скаргиДержавні органиГолова сільради займає посаду попри відсторонення прокуратурою

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Олена, вона переконує, що відсторонений від посади голова селищної ради подається на вибори.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“За вчинені злочини голову селищної ради на Вінничині відсторонили від займаної посади.     Прокуратурою Вінницького району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем та підроблення офіційних документів (ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України) головою Вороновицької селищної ради. Досудовим розслідуванням встановлено, що очільник територіальної громади, зловживаючи службовим становищем, упродовж 2014 року незаконно погодив викопіювання земельних ділянок, що надавались у приватну власність, які знаходяться за межами населеного пункту. Чиновнику повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень. Наразі Вінницьким районним судом задоволено клопотання прокуратури. Голову Вороновицької селищної ради відсторонено від займаної посади терміном на 60 діб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Посадовий злочинець пробивається в сільські голови»

А селищний голова продовжує ходити до селищної ради, підписує документи, доводячи цим, що його ніхто не відсторонив, а він на роботі. Із 8 жовтня (рішення сесії селищної ради до  відсторонення) пішов у відпустку за збереження заробітної плати.

  • Чи може він здійснювати дії на власний розсуд?
  • При відсторонення від займаної посади він повинен ходити на роботу?!
  • Люди шоковані, що виробляє місцевий чиновник, для нього немає Закону чи Закон не діє в Україні?

Повна безконтрольність влади! Стецький В.Б. ще й балотується на голову селищної ради, використовуючи адміністративний ресурс!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК