Всі скаргиДержавні органиГолова Броварської районної ради попри судове рішення захищає порушників

До «Електронної книги скарг України» написали жителі Великої Димерки, які переконують, що виграли суд і мають рішення на руках про знесення незаконно встановленого шлагбауму, але коли на заваді став сам голова – то ніяка виконавча служба не може виконати судове рішення. Поліція теж не діє.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“20 квітня 2016 року за адресою смт Велика Димерка Броварського району Київської області повинне було відбутися, в примусовому порядку, державним виконавцем Гопцієм Р.О. виконання  рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 16 грудня 2015 року відносно звільнення вулиці загального користування від перешкод, а саме – шлагбаума, згідно виконавчого листа.

Але голова Броварської районної ради Гришко Сергій Миколайович, та шість людей в камуфляжі, та депутати селищної ради перешкоджали здійснити виконавчі дії.

Ми, громада, яка виграла суд та державний виконавець викликали поліцію.

Але так як Гришко С.М. заборонив поліції виїжджати, то їх не було до того часу, поки ми не подзвонили на гарячу лінію МВД.

Поліція, в кількості двох чоловік, не вжила заходів реагування до винних осіб, не забезпечила громадський порядок, не допомогла державному виконавцю в здійсненні виконавчих дій, не викликала підкріплення, щоби відгородити місце виконавчих дяй від банди.

Маємо багато відеоматеріалів.

З повагою,  громада смт Велика Димерка.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!