Всі скаргиДержавні органиГарячий Самбір. Як полісмени познущалися із місцевих жителів

До «Електронної книги скарг України» написала жителька Львівської області Юлія Будкевич, вона переконує, що  17 квітня вони святкували День народження її чоловіка, все б минуло добре – якби не сутичка з правоохоронцями.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

«В м.Самборі Львівської обл поліціянти зняли номерні знаки з нашого автомобіля (ми припаркувалися біля свого підїзду, а перед нами був патрульний автомобіль), погрожуючи штрафом.

Мій чоловік наказним тоном сказав, щоб номери повернули, але вони сприйняли це, як непокору і вчотирьох почали його бити і одягати кайданки. Я в свою чергу почала відтягувати одного з них від чоловіка і він почав бити мене. Він кинув мене на землю, штовхав і погрожував, що я на колінах буду просити пробачення.

За цей час чоловіка помістили в патрульний автомобіль. За цей час зібрався натовп 50-60чоловік. По закінченню номерні знаки мені віддали, чоловіка відпустили завдяки натовпу. Нам завдали тілесних ушкоджень. В цей день поліція без пояснень розїхалались, а на наступний день почали брати покази в сусудів. Підскажіть, будь ласка, що нам робити.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!