Всі скаргиДержавні органиФальсифікація справи у районному суді Донецької області

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав читач Володимир, котрий переконує, що у місцевому суді фальсифікують справу, з приводу якої він неодноразово звертався до різних інстанцій, але постанови судів не виконуються, а справа далі не просувається.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“За моєю письмовою заявою було відкрите кримінальне провадження і вже двічі по ньому, а саме 09.10.2015 р. і 29.12.2015 р. слідчі судді Волноваського районного суду Донецької області ( Мохов Є.І. і Ковей Л.В. ) визнавали незаконною бездіяльність заступника керівника Волноваської місцевої прокуратури Юрченко і слідчої СВ місцевої поліції Мироненко по кримінальному провадженню щодо визнання ЛНР і ДНР терористичними організаціями, сепаратизму; зобов’язували їх виконати певні дії, тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Землевласник приватизував дорогу до інших ділянок

Ухвали суддів не виконуються. Справа не передається на розгляд до СБУ, фальсифікується, документи зникають. Скарги на них – їхніми керівниками законно не розглядаються. Заяви про притягнення до відповідальності ” кротів – правоохоронців ” до ЄРДР не вносяться.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК