Всі скаргиДержавні органиФальсифікація слідства та погрози звинувачованому

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав читач Валерій, котрий переконує, що його незаконно звинувачують у злочині, якого той не чинив. За словами чоловіка, адвокат знайшов багато доказів фальсифікації слідства, проте справу не закривають. 

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“7.04.10 року, я був не законно заарештований, так як мені не надали мого адвоката до першого допиту. Адвокат був найнятий, так як слухалась цивільна справа. В СІЗО я просидів майже 3 роки, вину мою не довели, і апеляційний суд мене відпустив на додаткове розслідування.

Вдома я вже четвертий рік, хоча ми з адвокатами і намагаємося змусити місцеву прокуратуру провести додаткове розслідування. Його не проводять, хоча і визнають, що доказів моєї вини нема.
Ми з адвокатами дали мільйон доказів фальсифікації слідства, це і створення штучних доказів вини, і підробка підписів і дат, і підкидання речових доказів і т. інше…
Куди слідчий подів речові докази? Старший дільничний Воронюк попереджує прокурорів Вінничини: якщо ви мене за Марущака Валерія посадите, я все розповім, як ми в рай відділі видушували з людей гроші і ділилися з вищестоящим начальством….

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі сіл не можуть дістатись райцентру

Старший дільничний Воронюк, був засуджений за хабар, а зараз на підписці про не виїзд за викрадення людей… Рік тому я звернувся до Шокіна, зі скаргою-без результатно. Слідчий Довгань визнав, що доказів моєї вини нема. Місцева прокуратура визнала, що мою вину неможливо довести, але разом із тим відмовляється закрити кримінальну справу за відсутністю складу злочину та порушити кримінальні справи проти працівників міліції. В СБУ мені сказали, що без вказівки прокурора, вони не можуть почати розслідування проти міліції.

В останньому листі , прокуратура повідомила , що дали слідчому вказівки щодо додаткового розслідування. Ми з адвокатом прийшли до слідчого Довгань Олександр, з цим листом-але він повідомив що вказівок не отримував (є відео). Ось так ми оббиваємо пороги…. а нас футболять. Тягнуть час… щоб вийшли строки давності, щоб нікого в погонах не притягнули до відповідальності, наприклад прокурора місцевої прокуратури Сухореброго, колишніх прокурорів Антімурову, та Ратушняка.

Воронюк мене душив не сам противогазом, їх було четверо. Мене поставили перед фактом-або ти підписуєш, або ми тебе задушимо і закопаємо в лісі… В них є досвід, адже в нашому районі частенько висіли об’яви-пропав безвісти такий то… Можу дати копії і посилання на аркуші з кримінальної справи… А зараз чекаємо нового генерального прокурора, напишемо одразу два однакових листи- одного генеральному прокурору, а іншого Холодницькому. Перевіримо, яка прокуратура в нас дійсно працює…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК