Всі скаргиНаші новиниFacebook засудив виробника китайських чіпсів facebook

Компанія Facebook виграла позов до китайського виробника, що випускає продукти харчування під брендом face book. Про це повідомляє Financial Times.

Високий суд Пекіна ухвалив, що компанія з провінції Гуандун, яка виробляє картопляні чіпси та консервовані овочі, не має права використовувати дану торговельну марку.

«Якщо реєстрація нашого бренду визнана незаконною, чому раніше нам дозволили це зробити? А якщо Facebook має такий впливовий бренд у всьому світі, чому китайські споживачі не можуть отримати доступ до його веб-сайту?» – Заявив з цього приводу виконавчий директор китайської компанії Лю Хонган.

Раніше суд в Пекіні дозволив виробнику аксесуарів Xintong Tiandi Technology використовувати товарний знак IPHONE. Компанія Apple заявила, що буде оскаржувати це рішення.

Соціальна мережа Facebook в Китаї заблокована, проте доступ до неї можна отримати через мережі VPN та віртуальні приватні мережі.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!