Всі скаргиТовари та послуги«Ельдорадо» воює з Держспоживінспекцією

Найпопулярніші записи

«Ельдорадо» має докази, що штраф накладений на їхню мережу – незаконний. 
Ельдорадо – це міфічна держава, країна золота і дорогоцінних каменів. Схоже Держспоживінспекція України зрозуміла, що недарма мережа магазинів побутової техніки має таку назву і взялася виписувати їм штрафи.102 мільйони – стільки захотів Державний контролюючий орган, на їхню думку, за порушення законодавства.

Нагадаємо, близько двох тижні тому мережа отримала стягнення за продаж певних товарів, в магазинах знайшли понад 20 найменувань продуктів, яка не мала усіх необхідних документів.

Сергій Цибульський, генеральний директор «Ельдорадо» запевнив, що компанія і не повинна надавати документів, що вимагало відомство. «Мы торгуем только теми продуктами, которые авторизованы к продаже в Украине. Всё остальное это, как бы, предвзятость», запевнив Сергій Цибульский під час прес-конференції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “«Епіцентр» і «Ельдорадо» порушили заборону на продаж китайської техніки

З постанов Інспекції з питань захисту прав споживачів у м. Києві випливає, що штрафи було накладено за створення перешкод службовим особам органу контролю. При більш детальному вивченні матеріалів перевірок зрозуміло, що штрафи накладені за ненадання документів, права на отримання яких у органу контролю немає і, більше того, існування яких не передбачено чинним законодавством України, стверджують у торговій мережі.

В той же час Державна інспекція з питань захисту прав споживачів України продовжує перевірку української мережі побутової техніки і електроніки, за результатами якої, на «Ельдорадо» може бути накладений новий штраф. Під час прес-конференції голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов зазначив, що усі заяви керівництва магазину про заперечення штрафних санкцій і звернення до прокуратури зі скаргою на дії співробітників інспекції, як «Спробу налякати Держспоживінспекцію, що подальші перевірки припинилися».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Китайські продукти атакують Україну

Орєхов також повідомив, що Держспоживінспекція завершила перевірку української мережі побутової техніки та електроніки «Фокстрот. Техніка для дому », за результатами якої буде прийнято постанову про застосування до мережі штрафних санкцій. За його словами, штраф буде накладено протягом п’яти днів.

Окрім того, на українському ринку закордонної техніки взагалі назріває переполох. Державна інспекція з питань захисту прав споживачів направила через Міністерство закордонних справ листи офіційним виробникам електроніки для ліквідації в Україні фальсифікованої продукції марок LG і SONY. Така техніка продається саме в вище сказаних супермаркетах, і “Епіцентрі”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК