Всі скаргиТовари та послуги«Екстра-сервіс» відмовляється ремонтувати телефон

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Оксана, вона переконує, що «Екстра-сервіс» відмовляється ремонтувати її телефон, хоча за договором зобов’язаний це зробити.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Придбали в магазині «Фокстрот» за адресою м. Київ, вул. Чорнобильська, 16/80 телефон. Разом із телефоном і «Екстра-сервіс» (Захист від негарантійних випадків).

Наразі стався цей негарантійний випадок, який чітко прописаний в договорі «Екстра-сервісу», цитата: «випадки падіння техніки з висоти». Але після звернення до магазину, потім до сервісу цього магазину мені дають на руки АКТ про рентабельність ремонту цього телефону (тобто їм невигідно ремонтувати цей аппарат).

Прошу допомоги у вирішенні моєї проблеми, адже я сплатила кошти за послугу, яку так і не отримала. Хочу все ж таки, щоб мені відремонтували телефон, бо так вказано в умовах придбаного мною «Екстра-сервісу». Будь ласка, допоможіть”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!