Всі скаргиНаші новиниЕкс-співробітники Facebook звинуватили компанію в політичній упередженості

В США користувачі соціальної мережі Facebook звинуватили її в політичній заангажованості, передає The New York Times. Представники компанії відкинули звинувачення в упередженості при відборі новин, про що віце-президент Facebook Том Стокі написав на своїй сторінці.

Причиною для критики політики соціальної мережі стала стаття, опублікована в Gizmodo, в якій повідомляється, що підрозділ Trending Topics, що відповідає за тренди в Facebook, відфільтровує інформацію консервативних ЗМІ на користь ліберальних. Про це журналістам розповів колишній співробітник компанії.

«Залежно від того, чия це зміна, [новини] ігноруються або з’являються в трендах, – розповіло джерело. – Я приходив в свою зміну і бачив, що Конференція консервативної політичної діяльності, або Мітт Ромні, або Гленн Бек, або популярні консервативні теми не були в тренді через те, що куратор не вважав їх важливими або тому, що перевагу віддали Теду Крузу».

Коментуючи це, Том Стокі заявив, що Facebook дотримується чітких правил при роботі з трендами в мережі.

«Facebook не дозволяє і не радить своїм аналітикам проводити систематичну дискримінацію джерел за якоюсь ідеологічною ознакою, і наші механізми роблять це технічно неможливим», – написав він у своєму фейсбуці.

За інформацією The New York Times, проведене в 2015 році опитування Pew Research Center і Knight Foundation свідчив про те, що 63% користувачів Facebook розглядають сервіс як джерело новин. При цьому кількість активних користувачів соціальної мережі в США та Канаді становить 222 млн осіб.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!