Всі скаргиОсвітаФінансиEdupay. Сплачуй за школу online

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Анна, вона стверджує, що альтернативою для звичайної сплати за навчання може стати ситема Edupay.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Чи знаєте ви, що донедавна жодного навчального закладу не було підключено до системи Edupay? І це не дивно, бо сайт дає можливість прозорого руху коштів, а це суперечить інтересам всіх структур, які керують виділеними для навчальних закладів коштами.

По моїй ініціативі 13 грудня садок №809 Дарницького району був підключений до цього сервісу. Але попереду найскладніше – переконати батьків та керівника закладу залучати благодійні кошти законно, через рахунок в управлінні освіти. Можливо, з вашою допомогою ми могли б створити репортаж, який буде висвітлювати позитивні сторони цього проекту? Дякую”, – написала наша читачка Анна.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!