Всі скаргиДВС Черкас не виконує свої обов’язки. Просять повернути гроші

До “Електронної книги скарг України” написав Андрій Володимирович, він переконує, що його права не виконуються Державною виконавчою службою Черкас. 

Для журналістів є контакт, після листа.

Я, Семенчук Андрій Володимирович, працював водієм у ПП Михаленко Олександра Васильовича з квітня 2008р. по липень 2010р., який мешкає за адресою м. Черкаси вул.. Ярославська,30 кв.106. Так як ПП припинив, без пояснень, виплачувати мені заробітну плату я звільнився, а зароблені за цей період гроші він мені так і не виплатив. Я був вимушений звернутися до суду, щоб стягнути в примусовому порядку з колишнього роботодавця свої зароблені гроші. Суд задовольнив моє прохання, виніс ухвалу. Соснівський відділ  державної виконавчої служби (далі ДВС) Черкаського управління юстиції відкрив виконавче провадження про стягнення заборгованості і постанову про арешт коштів  боржника  щє 29.01.2013р..

Кожного разу коли я звертався в ДВС, мені було надано інформацію, що ПП Михайленко О.В. за вищевказаною адресою не проживає (але це не так, фактичного місця проживання за вищевказаною адресою він не змінював), що особистого майна він також не має. ДВС знає про це, але все одно ніяких дій не приймає. Коли йшов судовий процес у ПП було майно, а після винесення судового рішення різко не стало. Мені набридло кожного разу вірити в якісь відмовки і я подав заяву до суду на бездіяльність ДВС, і придніпровський районний суд м. Черкаси 27.01.2014р. виніс ухвалу у задоволенні моїх вимог щодо вчинення всіх дій передбачених ЗУ «Про виконавче провадження».

Також я звертався в прокуратуру м. Черкаси, на що отримав листа від Головного управління юстиції м. Черкаси, в якому було переписано всі відкриті постанови про виконавчі провадження які мені періодично надсилала ДВС тільки одним листом, а дій так ніяких дій не було прийнято. Я звернувся до державного виконавця з питанням, чому вони не виходять на фактичне місце проживання або за місцем реєстрації ПП Михайленка О.В., в присутності правоохоронних органів, декількох понятих (згідно закону) і не роблять опис майна на суму боргу? Державний виконавець відповіла мені,що ми знаємо про цей закон, який надає право робити опис майна за місцем реєстрації або фактичного місця проживання боржника навіть без його присутності, але зробимо це пізніше. Я не можу зрозуміти скільки мені ще чекати на виконання пішення уже не одного суду? Скільки щу ДВС м. Черкаси буде мені писати різних відписок поки не виконає свої прямі обов»язки?

З таким же листом я звернувся і до Голови ДВС України Сторожук Дмитра Анатолійовича (м.Київ вул..Артема,73), на що знову отримав відписку.

Тому вирішив писати, звонити, звертатися на всі Українські телеканали, сайти з проханням допомогти мені повернути зароблену заробітну плату? Чому скрізь така несправедливість?

Контакт для журналістів:  Андрій м. Черкаси (+38098-438-58-60).

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!