Всі скаргиДержавні органиЖКГДванадцять будинків ЖК “Софіївський квартал” можуть залишити без світла

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Катерина, вона стверджує, що ЖК “Софіївський квартал” може залишитися без світла.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Ситуація обурлива: під загрозою нормальне існування мешканців ЖК “Софіївський квартал”. Нам погрожує ЖКГ (його директор а також співзасновник) тим, що 12 будинків залишить без світла. Мотивація – неіснуючі борги.

Насправді ж ні один з будинків не переданий на баланс КОЕ. Причина в тому, що забудовник, Мамедов Фарамаз Нурулла Огли, роками не надає необхідних для цього процесу документів. Ми платимо в ЖКГ за електроенергію (як надавачу послуг по 1.69 грн), з 5 черги взагалі вимагають платити за світло готівкою (по 2.60 грн). Нас постійно обманюють!

Мешканцям продали квартири з купою недоліків: це і неправильне конструювання витяжок, вентиляційних каналів, і відсутність пожежної беспеки – немає жодного шлангу, гідранту, навіть елементарно – піску чи вогнегасника, і це враховуючи той факт, що в нашому житловому комплексі мешкає 80% людей з грудним або малими дітьми! Ще є маса інших труднощів, але вирішення проблеми зі світлом – нагальна потреба! Будь ласка, допоможіть нам пережити зиму і зуміти відстояти (юридично) наші права”, – написала наша читачка Катерина.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!