ІншеВсі скаргиДТЕК відімкнув світло жителям усієї вулиці через одного нахабного користувача?

До “Електронної книги скарг України” написала Анна, яка скаржиться на ДТЕК, які, на її думку, перевищили свої обов’язки. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! від 30.01.2019 року ДТЄК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ (надавач послуг – надалі) ВИМКНУЛО СВІТЛО ПО ВУЛИЦІ ЯКОВА КАЧУРИ(ВСЯ ВУЛИЦЯ) Святошинського району міста Києва.

Відбулось це у зв’язку з тим, що попередньо контролери завітали до одного з будинків вулиці для зняття лічильника, на що отримали відмову від власника, так як вони не представили свої документи (посвідчення) та не надали накази(розпорядження) щодо зняття лічильника, відповідно захищаючи свої права, власник попросив надати усі підтверджуючи документи, в свою адресу отримав грубі відповіді та почув про те, що їм викнуть світло.
30.01.19 року …так і сталось, вимкнули світло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “СТОЛИЦЯ ПІШЛА ПІД ВОДУ. ЖИТЕЛІ БУДИНКІВ СКАРЖАТЬСЯ НА ПРОТІКАННЯ ДАХУ. А КОМУНАЛЬНИКИ СИДЯТЬ НА РОБОТІ (ВІДЕО)

Досі (31.01.19 18.46) світло не ввімкнено. Будинки без світла, тепла (хто на енергоопаленні), діти не можуть потрапити до шкіл(не води, не тепла і тд)
Було подано більше ніж 20 скарг на ДТЄК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ (НАПРИКЛАД 617799,617862), КИЇВРАДА -ф3950,с4045
Жодне звернення не було розглянуто!!!!!!
Просимо ВАС ПРО ДОПОМОГУ!!”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!