Всі скаргиФінансиДСНС України незаконно перевіряє малий та середній бізнес

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що ДСНС України порушує чинне законодавство, здійснюючи перевірки малого та середнього бізнесу.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“ДСНС України цинічно ігнорує мораторій щодо здійснення перевірок малого та середнього бізнесу. Просимо Вас звернути увагу на цю проблему та за можливості висвітлити це питання у засобах масової інформації.

У відповідності до п. 3 Розділу ІІ Закону України №71-VIII від 28.12.2014 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» Уряд заборонив до 2017 р. здійснювати будь-які перевірки (крім ДФС) малого та середнього бізнесу.

Незважаючи на це, Державна служба України з надзвичайних ситуацій чинить далі тиск на бізнес, зокрема на ліцензіатів (підприємства, які, маючи відповідну ліцензію, здійснюють проектування та монтаж систем протипожежного захисту).

На сайті цієї корупційної служби (Головна->Ліцензування->Плани-графіки перевірок) з’явився Наказ ДСНС України від 30.06.2015р. № 347 «Про затвердження на ІІІ квартал 2015 року планів-графіків перевірок ліцензіатів». У відповідності до цього наказу місцевих пожежників в областях незаконно змушують здійснювати перевірки і, як ми всі прекрасно розуміємо, збирати хабарі.

Причому ДСНС свідомо ігнорує законодавство України. Та чому на це закривають очі відповідні контролюючі органи? Будь-ласка, допоможіть розібратися в цій ситуації”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК