Всі скаргиДружина директора водоканалу будує будинок в Ужгороді – містяни бунтують

До “Електронної книги скарг України” звернулися ужгородці – вони в розпачі, ніхто їх не чує

Написав наш читач Вова Бут, він каже, що вже близько 2-ох років жителі Ужгорода борються за свої права, вони виступають проти назаконного будівництва по вулиці Заньковецької, 36.

Ось його лист:

“Майже два роки в боротьбі за клаптик землі жителі Заньковецької, 36 судяться з міською радою. Колишній міський голова подарував сімї директора водоканалу Юрія Омельяненка землю поряд з їх двором, згодом – ще і дитячий майданчик уже на їх вулиці.

Зараз , кажуть люди, обдарований Ратушняком пан Омеляненко, хоче ще й клаптик землі для проїзду,кажуть – невдовзі ці мрії можуть стати реальністю. Жителі в розпачі, забудовника підтримує депутатська більшість, про це свідчить голосування на сесії, на котрій вони теж були присутні. Тоді не зважаючи на мітингувальників, депутати, так і не розглянули питання. Намагаються допомогти депутати- опозиціонери, розпочате весною будівництво спільними зусиллями вдалось зупинити, та чи надовго? А нинішній міський голова – розводить руками, кажуть жителі. Миритися з ситуацією жителі не будуть. Налаштовані категорично, запевняють: майданчик не віддадуть.

Вже одного разу вирвали кілки, розбили фундамент, готові боротись і далі. До речі, перше судове рішення було на користь жителів вулиці. Та апеляція досі тягнеться. Ужгородці вже готують свіжі плакати на наступну сесію міської ради.”

Місцеві канали робили сюжет про забудову, але жителі просять втрутися і національні ЗМІ.

Сюжет за посиланням:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!