Всі скаргиГоловнеДП «Документ» продовжує стягувати незаконні побори

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Лев із Дрогобича, він переконує, що за оформлення закордонного паспорта ДП «Документ» стягує незаконні побори.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Оформлюючи небіометричний закордонний паспорт у міграційній службі м. Дрогобича, ми отримали 3 квитанції до оплати. Згідно з інформацією на сайті Державної міграційної служби загальна ціна паспорта складається з:
1. Держмита (170 грн);
2. Вартості адмінпослуг (87,15 грн);
3. Вартості бланку паспорта (238,32 грн).
Разом – 495, 47 грн (йдеться про небіометричний паспорт із терміном виготовлення 20 днів) + послуги банку (залежно від банку).

Крім того – увага – нам надали додаткову квитанцію на суму 25 грн, в призначенні платежу якої вказано «за оформлення документів», а в графі «одержувач» зазначено: «ЛФДП Документ».

20150818_123638

Оскільки квитанції до оплати надавали разом, увагу на останню ми звернули тільки після оплати (сума останньої не викликала підозр, і ми подумали, що це послуги банку). Таким чином, незрозуміло за які послуги незрозуміло кого ми переплатили 25 грн, а в масштабах країни це мільйони.

Раніше такі «добровільно-примусові» консультаційні послуги «Документа» коштували значно дорожче, однак, очевидно, в зв’язку з ситуацією в країні і небажанням простих громадян миритися з несправедливістю «такси» вирішили зменшити до мінімуму, щоб не привертати уваги. Погодьтеся, що в загальній сумі близько 500 грн сума в 25 грн не так помітна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «”Алло” не хоче відповідати за несправний телефон»

Для довідки:
Сумнозвісне ДП «Документ» створено з метою ефективної організації надання послуг міграційно-паспортних питань. За розпорядженням Кабінету Міністрів України, ДП «Документ» входить до сфери управління ДМСУ.
Про яку ефективнішу організацію надання послуг ідеться, невідомо.
Однак після факту оплати ви автоматично в усній формі погоджуєтеся на надання вам таких нав’язаних і невидимих послуг.
Зокрема, всі стикалися з питанням вклеювання в український паспорт фото при досягненні 24- і 45-річного віку, коли несанкціоновано вимагають сплати збору в сумі 30 грн, коли ця послуга є насправді безкоштовною
Прохання про репост і чергове висвітлення давно наболілої теми. Оскільки переплачені кошти навряд чи йдуть в держбюджет, плюс дивно що переважно офіси ДП «Документ» знаходяться в тому ж приміщенні, що і міграційна служба.

P.S. Цікаво, що на сайті ДП «Документ» ціна виготовлення закордонного паспорта вказана 845, 47 грн (де 350 грн послуги підприємства), коли насправді ціна становить 495, 47 грн (з послугами банку близько 503 грн).

З повагою, Пріндин Лев”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!