ІншеВсі скаргиДорогою Дрогобич-Комарно-Львів неможливо проїхати

До “Електронної книги скарг України” написав читач Лев, котрий переконує, що дорогою у Дрогобицькому районі вже давно неможливо проїхати. Чоловік стверджує, що її давно не ремонтували, а екстренні служби не можуть оперативно добратись місця подій.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Пишу з Львівської області, м. Дрогобич. Хотів би звернути увагу на жахливий стан дороги Дрогобич-Комарно-Львів, особливо її ділянки, що лежить в Дрогобицькому районі. Розумію, що з дорогами в Україні погано в принципі. Однак це питання треба регулярно піднімати. Так от діляку в 17-20 км доводиться проїзжати 40-45 хв. Дорога не ремонтується вже роки з вісім. Два роки тому місцеві пробували підрихтувати її за власний кошт, однак це ні до чого не призвело, бо гравій, яким було засипали ями, просто розмило і порозбивало колесами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київстар заблокував номер без пояснень та завдав збитків клієнтці

Водії просто прокладають по ще одній полосі на обочині, щоб хоч якось обїзджати ями, в найглибших з яких ховається чуть не пів колеса. Відповідно за ніяке дотримання ПДР тут не їдеться. А про необхідність доїхати швидко для медичної допомоги чи інших екстренних служб просто не стоїть. Якмковий ремонт тут вже мяко кажучи не допоможе, тільки нова траса. Правда нею навіть і не пахне… Жодні страйки і мітинги місцевих жителів не призвели до реакції з боку влади.
До скарги додаю фото та посилання на відео, що наочно демонструє стан цієї дороги.”

doroga-yamy

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!