Всі скаргиЖКГДороги у містечках не ремонтуються роками

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Глухова, він переконує, що в його містечку вже 4 роки поспіль влада привласнює кошти, взяті на ремонт доріг.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день, мене, як і більшість моїх співмістян, турбує така проблемка. У нас у м. Глухів Сумської області, як і в усіх містечках, є дорога з кільцьовим рухом, там ями такого величезного розміру, що, напевно, крізь них можна скоро побачити ядро нашої планети і докладніше його вивчити.

Допоможіть розібратися, чому вже 4 роки місцева влада закриває очі на таку бридку проблему? Куди зникають кошти від податків та збору на бензин? Ці кошти повинні йти на будівництво доріг, а не ресторанів та парковок кумам! Я думаю, що Ви там зможете багато чого розслідувати. Дякую”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!