Всі скаргиПопулярнеДорога фантом. Або як приватизувати трасу

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка із Житомирської області, яка переконує, що в їхньому місті, увага, приватизували дорогу! Про фокуси законодавства – далі.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ

Контакт для журналістів: Мій тел..0974537035

“Звертаюся до Вас з надією на допомогу. Згідно діючого генерального плану до нашого будинку йде дорога, але в дійсності вона ніколи не була проведена. Ще мої батьки зверталися неодноразово до сільської ради щодо проведення дороги згідно генплану, але спочатку була відповідь, що немає коштів, а потім, що не має генплану.

Дорога до будинку проходить зовсім в іншому місці, але і її зменшили в 2 рази від тієї, що була раніше і посунул і взагалі. Дороги як такої немає, вона не стоїть на балансі ні в сільській раді, ні в райдержадміністрації.

Землю, по якій повинна проходити дорога, в 2010 році було приватизовано, про цей факт нам стало відомо в 2014 році.

На моє звернення до сільської ради з цього приводу було отримано відповідь – звертатись в райдержадміністрацію. Після звернення в райдержадміністрацію була отримана відповідь. Але отримана відповідь мене не влаштовує. Для чього маю наступні підстави :

1)У відповіді використовуються ДБН 360-92** – це норми, які неможна використовувати, так як закон не має зворотної дії, потрібно користуватися ДБН, які були на той час коли будувався будинок.

2) У відповіді вказано : “На сьогоднішній день потреба в будівництві вулиці відсутні, так як в сільській раді відсутні заяви про надання під забудову земельних ділянок”. Але ж наш будинок вже  побудований згідно генерального плану. Відповідь якась дивна, не підлягає ніякій логіці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дорогу маркетингу. Новітні світові хитрощі в магазинах одягу

Крім того дорога, що є на даний момент проходить повз приватизовану земельну ділянку громадянина , який самовільно використовує прилеглу земельну ділянку із земель загального користування (грунтова дорога) площею 0.016 га, про що є рішення Державної інспекції сільського господарства в Житомирській області, куди я зверталась. Громадянину  було вручено двічі припис про усунення порушення земельного законодавства, але вони не були виконані. Після цього сільгоспінспекція звернулась до Житомирської прокуратури, а та в свою чергу передала це звернення до Чуднівської прокуратури. На сьогоднішній день ніяких результатів немає.

Після мого звернення до районної прокуратури була отримана відповідь, що рішення передано на виконання до сільської ради.

Отже обійшовши коло ми прийшли туди звідки починали.

Вже пройшло майже три місяці після звернення до прокуратури сільгосп інспекції а нічого не робиться.Тай взагалі, як можна дозволити приватизацію землі, по якій повинна проходити дорога згідно генплану(викопірка генплану мені була надана райадміністрацією.)

Буду вдячна за допомогу.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!