Всі скаргиМедицинаФінансиДопомогу при народжені дитини не виплачують

Лист від Віталії, з Чернігівської області. На паперах виплата була, а насправді ж – грошей так і не дочекалися.

Вже другий лист від читачів порталу “Електронна книга скарг України“, проблема одна – соціальної підтримки не дочекатися. Розуміючи критичний стан економіки країни різку критику варто притримати, але, як бути тим, кому такі виплати потрібні наче повітря?

Ось, наприклад, Віталія пише:

В смт.Козелець, Чернігівської обл., видають допомогу при народженні дитини тільки на папері. Справжні гроші отримати не вдається.
Я мати яка сама виховує дитину, з чоловіком розлучилася і змінила місце проживання (переїхала до Переяслав-Хмельницького), у зв’язку з цим надіслала заяву в смт.Козелець про отримання допомоги при народженні дити в м. Переяслав-Хмельницькому, але залишилась без допомоги…

В моїй справі вказано, що допомогу я отримала по березень включно, насправді ж, і це підтверджено довідкою з банку Аваль, остання допомога була 14 лютого 2014р. З Переяслава надсилалися додатково запити, відповідь та сама : “Допомога отримана по березень”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Коли поставили страшний діагноз. Допоможемо Станіславу!

Наданий час я в розпачі, не знаю до кого звернутися… Ніякої фінансової допомоги іншої не маю, що робити в такому випадку???
Сьогодні я дізналася ще одну приголомшливу новину, виявляється я отримую аліменти на дитину, але аліментів, так само як і державної допомоги, мені не надходило.

ПОРАДА: КУДИ ЗЕВЕРТАТИСЯ, ЯКЩО ПЕРЕСТАЛИ НАРАХОВУВАТИ СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ?

Для того, щоб отримати допомогу в м.Переяслав-Хмельницькому, мені потрібно заново збирати всі документи. З переліку всіх документів має бути довідка про розмір отриманих мною аліментів, заяву на її отримання надіслала в рекомендованому листі третього березня 2014р, відповіді до сьогодні немає, тому я зателефонувала у виконавчу службу і там мені повідомили, що вже надіслали довідку в якій вказали, що я отримала на дитину вісімсот грн., які мені перерахували в кінці березня. Дані гроші мали б надійти на мою поштову адресу, їх не має…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Російська пропаганда у Facebook: як Російський дантист став Одеським лікарем

Я дуже прошу людей які розуміються на таких справах дати мені хоча б якусь пораду. Дитині ще не має й двох років, ця допомага була єдиною яку отримувала я та моя дитина, батько дитини нічим нецікавиться і не допомагає. Служби які б мали допомагати бездіяльні…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!