Всі скаргиГоловнеЖКГДоки мер Дніпра дякує Президентові, жителів області затоплює в їхніх же квартирах, а ЖЕКівцям байдуже

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, військовий пенсіонер, Анатолій, який скаржиться на те, що їхній багатоквартирний будинок в Дніпропетровській області протікає, а поремонтувати нікому. 

ОСЬ ЙОГО ЗВЕРНЕННЯ:

“Звернутися до Вас змусила ситуація в якій опинився я сам особисто та жителі будинку, які проживають за адресою смт. Гвардійське вул. Ювілейна б.2 кв. 32. Будинок знаходиться в аварійному стані.

Тече дах, в результаті чого руйнуються стіни будинку ( фото додаю).

Будинок знаходиться в аварійному стані.

Керівництво домоуправління належних заходів не вживає посилаючись на брак коштів. Хоча саме елементарне почистити водостоки від льоду, щоб вода не текла по стінам та не руйнувала стіни для цього коштів не потрібно.

Роблять це тільки після неодноразових нагадувань та розмов на підвищених тонах.
Надіюсь на вашу допомогу в вирішенні цього питання.
31.01.2019 З повагою Біжко А.М.”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!