Всі скаргиТовари та послугиДоки Кличко бориться із столичними МАФами в них киян оманюють на сотні гривень

Найпопулярніші записи

Історія нашої читачки Людмили, яку обважили в МАФі на оболоні, як крадуть енергію у киян продавці в ятках…Мер столиці Віталій Кличко в одниму із пунктів в своїй передвиборчій програмі обіцяв боротися із незаконними МАФами, і дійсно, пару світлин, пару сюжетів запеклої боротьби були… Але, чомусь, навіть після сильного сталевого кулака – столичні МАФи все нікуди не зникають, навіть навпаки – динамічно з’являються в різних районах.

Окрім того, що ці намети, чи ларьки крадуть енергію у киян, врізаючи дроти, в стовпи зі світлом – так вони отримують енергію для холодильників, в МАФах ви не знайдете книги скарг, жодного натяку на пожежну безпеку, а про свіжість харчів, можна сказати – «як пощастить», якщо захочуть вас обважити – то так і зроблять. В цьому переконалася на власному досвіді киянка Людмила.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

«Я купувала сухофрукти у торгівельній точці (МАФ), що розташований з правої сторони на вулиці безпосередньо (на відстані менше 1 метра) біля виходу з метро Оболонь (вихід у напрямку Площі Дружби народів). 29.07.2014, о 20.00 при купівлі 100 гр. мигдалю та 0,5 кг. Інжиру мене обважили на 30гр.і 70 гр. відповідно. Тобто, я заплатила за 70 грамів мигдалю і 0,5 кг. Інжиру, а отримала 70 гр. мигдалю і 430 гр. інжиру. На наступний день прийшла висловити претензію – мене іще і облаяли. Запитала санітарну книжку, дозвіл на установку торгівельної точки та документи, що засвідчують якість товару… Не буду писати тут слова, які почула у відповідь. Скажу одне – брудна лайка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У жителів осокорків незаконно захопили землю

Дана торгівельна точка є спареною з іншою і знаходиться дуже близько до виходу з метро (менше ніж 1м.), що суперечить протипожежним нормам та правилам безпеки.
Прошу перевірити роботу даного МАФУ та привести у відповідність до санітарних норм торгівлі – зобов»язати продавців мати і тримати при собі санітарні книжки, мати документи, що засвідчують якість і походження товару (кожної партії), зобов»язати продавця видавати чек для попередження шахрайства.

Прошу, також, внормувати торгівлю біля виходу з метро – розмістити МАФи на належній відстані від виходу з метро (не ближче 20м.).

Також, прохання розмістити інформацію про гарячу лінію для швидкого реагування безпосередньо біля МАФів, це буде дуже зручно для споживачів». Пише Людмила.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “5 важливих правил вибору якісного взуття

Журналісти «Електронної книги скарг України» просять усіх небайдужих надсилати свої історії про столичну МАФію – кращі з них будуть опубліковані на сторінках нашого проекту.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК