ІншеВсі скаргиДоброволець батальйону “Айдар” викрадений співробітниками УКР Луганської області

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Вероніка, яка стверджує, що її чоловік був викрадений співробітниками УКР Луганської області, заарештований та незаконно оголошений у розшук.

“З вірою і надією звертається до вас дружина українського патріота, учасника бойових дій, добровольця батальйону «Айдар» – Іващенко Олексія Сергійовича, 19.07.1981 р.н.

Під час ротації з Донецької області, в місті Біла Церква 14.05.2015 року мій чоловік був викрадений співробітниками УКР Луганської області. Його вивозили до лісу на імітацію розстрілу, катували, вибивали покази. Незаконно оголосили у розшук.

З 15.05.2015 року мій чоловік заарештований та перебуває під вартою. Справа повністю сфабрикована, жодних вагомих доказів у слідства нема (Обвинувачується: ст.187 ч.4, ст.262 ч.3, ст.357 ч.3, ст.28 ч.3). Кримінальне провадження  об’єднане ще з 9 воїнами «Айдару». Усі вони з різних частин України і між собою в основному познайомилися вже в Харкові, під час засідань. Наразі вони всі перебувають у СІЗО №27 м.Харьків. Хлопці вже більше року ув’язненні, а судові засідання почалися лише пів року назад. Засідання ведуться в закритому режимі, громадськість і преса не допускається! Воїнам загрожує від десяти років позбавлення волі до довічного ув’язнення.

Справа розглядається з чисельними порушеннями. Суддя та прокурор ввели до справи невідомих потерпілих, які самі ж зізналися в неформальній атмосфері, що не знають хлопців. Свідки взагалі плутаються в свідченнях. Прокурор дає їм вказівки, що і як говорити. Слідство намагається інкримінувати бійцям численну кількість злочинів, починаючи від угону авто, закінчуючи змовою вбивства. Незважаючи на те, що деякі обвинувачені вперше познайомилися в самому СІЗО, прокурор, продовжує «шити» їм організоване злочинне угрупування.

30 травня 9 бійців з батальйону «Айдар» підписали й озвучили звернення, в якому оголошують голодування на необмежений термін з вимогою переведення суду знову до відкритого режиму, а також допит народного депутата України Надії Савченко, як свідка. Наступне засідання призначено на 15 червня. Упевненості в тому, що засідання буде відкритим з присутністю преси та громадськості немає.

Я у відчаї. На момент арешту мого чоловіка я була вагітна другою дитиною. Пройшов вже рік. Зараз я сама виховую двох маленьких синів (2013р.н та 2015р.н.), які ростуть без батька.

Якщо вас зацікавила будь-яким чином дана інформація і ви можете надати будь-яку допомогу – я буду вам дуже вдячна.

З повагою Іващенко Вероніка.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!