ІншеВсі скаргиОсвітаДо школи 2 місяці, а школярі Вінниці й досі без спортивного майданчика

«Електронна книга скарг України» отримала скаргу на невчасне виконання робіт для школярів Вінниці. Батьки гімназії №6 хвилюються, що до кавчання залишається 2 місяці, а роботи з облаштування спортивного майданчика ще не розпочалися.

ОСЬ ЇНІЙ ЛИСТ:

“Шановний Сергію Анатолійовичу, звертаються до Вас батьки учнів школи-гімназії #6 (вул. Стрілецька 12). З засобів масової інформації було відомо, що до першого вересня 2019 року має бути облаштоване спортивне ядро з мініфутбольним полем, проте підготувавши класні кімнати, де навчаються наші діти, вийшовши на подвір‘я школи, задаємось питанням, коли ж розпочнуться роботи на спортивному майданчику, адже до нового навчального року залишилось лише 2 місяці!

Нас дуже хвилює дане питання, оскільки в нашій школі навчається близько 1700 дітей у дві зміни, заняття з фізкультури проводять по 3 класи в одному спортивному залі. У зв‘язку з цим, вчителі проводять уроки на спортивному майданчику, де відсутні належні умови для стрибків в довжину, гри в баскетбол, волейбол, футбол і взагалі відсутнє покриття для безпечних занять спортом.

Просимо Вас звернути увагу на болюче для нас питання, адже наша школа є однією з найкращих в місті, наші діти посіли 2-ге місце у загальноміській Спартакіаді. Крім того, на нашому спортивному майданчику займаються ще й діти з кооперативного інституту, студенти профтех училища та місцеві жителі густонаселеного району.
Ми Вам вдячні за ініціативу реконструювати наш спортивний майданчик, який конче необхідний дітям та просимо надати відповідь, коли розпочнуться ремонтні роботи, адже вся шкільна громада з нетерпінням чекає нового та сучасного спортивного ядра до 1 вересня 2019 року.” – написали батьки на сайті мерії Вінниці. 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!