Всі скаргиНаші новиниДо Росії дозволили ввезення української солі в режимі «одного вікна»

Росспоживнагляд дозволив поставки на російський ринок продукції українського підприємства «Артемсіль» в обмеженому режимі. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу відомства.

Як заявив співрозмовник агентства, ввезення солі з України буде здійснюватися «в тестовому режимі одного вікна» – через один митний термінал. Щорічно в Росії буде ввозитися 170 тисяч тонн продукції «Артемсолі».

Заборона на поставки «Артемсолі» була введена Росспоживнаглядом в січні 2015 року через те, що продукція компанії не відповідала вимогам РФ, «що пред’являються до змісту домішок, йоду і органолептичних показників». До цього українське підприємство було одним з основних гравців на ринку солі РФ – частка компанії на ньому становила понад 20%.

Про те, що Росія знову допустить на свій ринок «Артемсіль», раніше 12-травня написала газета «Коммерсант» з посиланням на неназвані джерела. При цьому один із співрозмовників видання зазначив, що зняття заборони Росспоживнаглядом – «негативний знак для вітчизняних гравців, які вважали, що санкції будуть тривалими і не будуть зніматися без попередження».

У 2014 році «Артемсіль» поставила в Росію близько 233 тисяч тонн солі. Загальний обсяг ринку солі РФ в тому ж році склав 1,1 млн тонн.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!