Всі скаргиДержавні органиФінансиДніпропетровський суддя змінює ставлення та нехтує законом

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олександр, який стверджує, що суддя безпідствано змінює своє ставлення та йде наперекор закону.

“Суддя Ленінського районного суду м. Дніпропетровська Нощенко Ігор Святославович неочикувано і безпідставно, грубо порушуючи законодавство, не звертаючи жодної уваги на заперечення з боку захисту, викликає на слухання сфабрикованої справи, яка затягнулася вже майже на три роки, судово- медичного експерта Разумову І.Ю., ( у 2010 році вже змінювала потерпілому легкий ступінь тілесних ушкоджень на середній без належних для того медичних документів, то чого б не змінити середню ступінь на тяжку), раптово змінивши попередньо спланований слідчий експеримент на місті події.

Відбулося це одразу після того, як підсудний повідомив у суді, що потерпілий у справі директор КП “Бюро” ДМР Ткаченко В.М. є міліонером і докладе не аби-яких зусиль щоб ув’язнити рідного брата. Тож суддя І.С. Нощенко зреагував миттево і змінив свою орієнтацію з більш-менш лагідного ставлення до законів на відверте нехтування законністю, надавши новий поштовх для проведення додаткової судово-медичної експертизи та правової перекваліфікації справи на більш тяжку (додаткова фальсифікація), при цьому залишаючись ніби осторонь.

Після подання 04.05.16р. стороною захисту клопотання на звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з закінченням строку давності суддя Нощенко відмінив слухання, призначене на 18.05.16р. з незрозумілих причин, а нову дату розгляду не вказав. Це свідчить про величезне небажання судді розглядати клопотання про звільнення підсудного, тож буде і не дивно, якщо цей суддя захворіє або піде у відпустку тобто почне переховуватись як це нерідко відбувається з високопосадовцями порушниками закону коли настає час відповідати за скоєне”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!