Всі скаргиОсвітаДитсадок на Сумщині здирає гроші з батьків

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Аліна, вона переконує, що в дитячому садочку з батьків здирають великі суми, а обслуговування досі неякісне.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Звертаюсь до Вас від батьків ДНЗ №8 м. Ромни Сумської обл. з надією на допомогу. Причина звернення проста: зтягнення з батьків коштів, мовби благодійних внесків, проти яких виступають одні батьки, а меншість (співробітники цього ж садочку) погоджуються.

Наші діти відвідують садок з 2013-2014 навчального року. У перший рік ми поставили нові вікна в групі, після чого нас перевели в іншу, не враховуючи 20грн/місяць та 150грн/рік, подарунків за власні кошти та інше. У минулому році влітку нам сказали здати гроші на меблі і підписати добровільність, після чого в жовтні поставили 2 великих пластикових вікна, здали гроші на іграшки (дорогі) по 150 грн, купили новорічні подарунки. І так до квітня, де нам заявили, що треба терміново здати на заливку підлоги, лінолеум, плінтуси ще чималу суму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шахрай представляється ПриватБанком і обкрадає людей»

Тепер ми в вересні прийшли в садок, де нам сказали знову здати кошти на бойлер, на запитання: «Бойлер ставити для того, щоб діти взимку мили руки не в холодній воді?» відповідь була проста: «Ви прийшли нам нерви спортить?». Від імені батьків просимо Вас розібратись, на що і скільки ми, батьки, повинні здавати гроші в такі нелегкі часи.

Взимку температура в садочку дуже низька, 12-17 градусів, діти хворіють. Зробіть щось, благаємо.

І ще одне: меню в садку не для дітей, не кожен дорослий їв би те, що дають нашим дітям.
Будь ласка, допоможіть нам, щиро просимо. Батьки ДНЗ №8 М. Ромни Сумської області”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!