Всі скаргиПопулярнеДитину бійця АТО попри закон не взяли на безкоштовний відпочинок (СПРОСТОВАНО)

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що її дитину, не відправлять відпочивати – оскільки бюрократії з’їла сама себе.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Я Лайтер Оксана Омелянівна , в мене є скарга на відділ освіти Волинськоїобласті.

Не знаю як правильно це сформулювати, просто дуже обідно. В травні зі школи в якій вчаться мої діти ( 11 і 12 років) подзвонили сказавши, що прийшла заявка від відділу освіти на підтвердження отримання
путівок на оздоровлення дітей, батьки яких були чи є в зоні АТО.

Принести довідку. Мій чоловік в зоні АТО з січня цього року і до тепер перебуває там недалеко від Донецького аеропорту, довідку, яка це підтверджує я надала керівництву школи, вони відправили документи в відділ освіти.

10.06.15 подзвонили зі школи сказали, що путівки вже розподілені поїдьте в Луцьк, візьміть документи і отримайте на місці путівки, причому терміново – так як заїзд в табір ім. Кошового в с. Дачне вже 16.06 2015року. Приїхавши повказаній адресі і майже заповнивши анкети дітей, в кабінет зайшла якасьжінка і глянувши на папери сказала, що нам путівки не положені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “101 спосіб зайняти дітей влітку, не витративши ні копійки

Відмову пояснила тим, що діти навчаючись в школі с.Піддубці (Луцький р-н), живуть через вулицю від с. Піддубці в С. Вишнів (а це вже Ківерцівський р-н), а тим більше прописані в смт. Цумань. Як мені сказали “вони не наші”, вам в Ківерцівську адміністрацію, та туди не йдіть там всі путівки давнорозібрали.

Я з’їздила ще в Ківерці, де довго не могла дочекатись працівника 2го
кабінету після обіду. Ця жіночка навіть не представившись, що ви хочетепутівок не має, на питання, як відбувалося це розподілення, чи якоздоровити дітей, якщо вони підпадають під пільгову категорію, мені
сказали перше, що винна – я,так як треба бігати,шукати – де саме не
пояснили, сказали тільки, що інформація була в ІНТЕРНЕТІ (без будь- якогоуточнення де саме,на якому сайті, і як саме за цим можна слідкувати), апотім ця жіночка дійшла висновку, що винна школа так як неправильно подаладані.

Мені дуже цікаво, хто поїде на оздоровлення взамін моїх дітей, які були в списках на оздоровлення, так як при мені перед заповненням заяви їх перевіряли і чому деякі діти як діти, а мої чомусь “нічийні” , державні органи вони зовсім не цікавлять і оздоровлення їм зовсім і не потрібно. А ці державні служби навіть не хочуть пояснити, хто повинен опіковуватися вцьому випадку цими дітьми! ”

СПРОСТУВАННЯ:

“Вся проблема в нас в тому, що поради і відмови дають ті, хто не може по своїх службових обов*Язках це робити. Мені довго морочили голову і посилали по кабінетах. Та коли я попала до виконувача обов”язків , так як начальник відділу Луцького освіти зараз в відпусці він вислухав мою проблему і діти зараз в таборі. 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!