Всі скаргиТовари та послугиДитині не продали іграшку, на яку вона довго збирала

До “Електронної книги скарг України” написала Ольга. Жінка скаржиться на магазин, який відмовив продавати дитині іграшку через те, що половину суми хлопчик назбирав дріб’язком.

Ось її лист:

“Я 11 квітня 2016 о 17.30 год. Зайшла до магазину іграшок, що знаходиться за адресою м. Київ вул. Iрпiнська 76 ТЦ «Беличанский». Пiсля того, як мій син вибрав iграшку, ми пiдiйшли до каси, щоб розрахуватися.
Однак, продавець побачивши в моїх руках кульочок з копiйками, вiдмовилась продавати іграшку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батько не хоче втрачати прав на дитину заради вигоди

Поставивши питання, невже вони не беруть копiйки, вона вiдповiла, що беруть але не в сумi 40 (сорок) грн. В свою чергу я сказала, що в мене половина гривнями, а решта копiйками, на це менi запропонували піти до магазину «кишеня» та обміняти копiйки. На прохання, що дитина збирала цi грошi у скарбничці, продавець ніяк не вiдреагував. Можливо, моя скарга не суттєва, як покупця, проте як жiнцi, матерi менi було боляче пояснювати дитинi, чому продавець не продала іграшку за тi грошi, якi він сам заробив, допомагаючи мамi.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!