ІншеВсі скаргиФінансиДитині-напівсироті відмовляють у допомозі

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія. Жінка скаржиться на нові правила нарахування допомоги та те, що її донька, яка нещодавно втратила батька не має права на жодну допомогу від держави, оскільки мати працює вчителем і має забезпечувати дитину сама.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Мені 34 роки, маю донечку 5 років. Чоловік мій помер два місяці тому, оскільки в нього не вистачає трудового стажу, то моїй дитині відмовили в нарахуванні пенсійного утримання. Я звернулась до органів соціальної опіки і виявилось, що моя дитина не має права навіть на отриманнся соціальної допомоги, оскільки відбулись зміни в нарахуванні соціальних виплат. Вдови в такому разі прирівнюються до матерів одиначок, в зв’язку з тим, що я працюю звичайним вчителем загальноосвітньої школи та маю повністю офіційну заробітну плату, яка береться в повному розмірі без урахувань податків, виявляється, що я сама забезпечую своїй дитині прожитковий мінімум і більш ні на що не маю розраховувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінка не повертає гроші взяті під розписку

Але з моєї заробітної плати потрібно не тільки заплатити податки, але і за дитячий садочок, в якому теж немає ніяких пільг для дітей напівсиріт, комунальні послуги…., також хочеться щоб донька відвідувала гуртки, які зараз в основному приватні і платні (хоча б один)….  І звичайно, сама ситуація, коли цю допомогу отримують матері маючи не офіційну заробітну плату 10 000 грн і більше, а офіційно менше ніж три не доплачуючи в держбютжет колосальні суми і ще витягуючи з нього кошти. Крім того, мають право на пенсію особи, що ніколи не працювали але досягли віку. За чий рахунок вони її отримують? І ті, що все життя отримували заробітну платню в конвертах та соціальну допомогу від держави теж матимуть пенсію навіть більшу ніж ті, що платили прозоро.

Виявляється, що моя дитина яка є непрацездатною, у віці пять років не має права навіть на маленьку повагу від держави, як раніше було 30% від мінімуму, а людина , що 60 років “байдикувала” 100% забезпечується пенсією.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК