Всі скаргиМедицинаДитина постраждала через щеплення від поліомієліту

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Тетяна. Жінка переконує, що її дитину без дозволу та відома батьків вакцинували від поліомієліту. Дитину перед щепленням не оглянули, що призвело до жахливих наслідків. За словами жінки, її донька знаходиться у лікарні, а відповідальних не покарано.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Я проживаю у Рівненській області Сарненського району. Мене звати Гамза Тетяна Вікторівна 1977 року народження. 22.02.2016 моїй дитині, Гамзі Анні Сергіївні 2004 року народження зробили щеплення від поліомієліту без згоди батьків в приміщенні школи. Щеплення було зроблено в 5 ,6,7,8,9 класах. На момент щеплення у моєї дитини був герпес, дітей перед щепленням ніхто не оглянув.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Служба таксі довела до сліз вагітну жінку

23.02.2016 в школі дитина стала задихатися, рвала, дихати могла тільки в лежачому положенні, температура 35,7 тиск 130 на 90, дитина не відчувала кінцівок. Медсестра на виклик не з’явилася, швидку ніхто не викликав. Наразі дитина знаходиться в Рівненській обласній дитячій лікарні. Без згоди батька лікарі проводили незрозумілі маніпуляції над дитиною, нічого не пояснюючи батьку. Я стукала у всі органи місцевої влади. Безрезультатно…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК