Всі скаргиФінансиДитина не отримала допомоги через нестачу грошей в банку

До “Електронної книги скарг України” написала Ольга. Жінка переконує, що не отримала фінансової допомоги на дитину через рахунок у банку, коштів якому для виплати не вистачило.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Обурила несправедливість: не виплатили щомісячну виплату на дитину 860 грн. в березні 5 банкам. Такі, як Приватбанк отримали з бюджету гроші, а я маю рахунок в Акцентбанку (філіал Приватбанку) – їм не вистачило грошей. Чим моя дитина гірша за інших?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Земельні махінації на Закарпатті

Хоч це і невеликі гроші на теперішній день, але я на них розраховувала. Скоро 8-10 квітня має вже бути нова виплата, а ми ще не отримали березневих грошей. Куди не дзвонили – всі кажуть: чекайте . Дожилися!!! І головне, усі мовчать, ніде немає ніякої конкретної інформації. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!