ІншеВсі скаргиФінансиДитина-інвалід лишилась без житла

До “Електронної книги скарг України” написала Світлана. Жінка переконує, що її родині було виділено кошти від держави на придбання квартири. Продавець нерухомості був знайдений, кошти на оформлення заплачені. Проте державного вливання не відбулось у зазначені строки і договір втратив силу.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я мати дитини-інваліда 2002 р.н., інвалідність якого пов`язана з аварією на ЧАЕС. У зв`язку з інвалідністю мого старшого сина Росошика В.О. , яка пов`язана з аварією на ЧАЕС, я стояла на пільговій черзі по отриманню житла в Кузнецовському міськвиконкомі. У вересні 2013 року мене викликала інспектор з житла кузнецовського міськвиконкому Ковальчук Надія Микитівна та поставила до відома, що з Держбюджету виділені кошти для купівлі нам житла на вторинному ринку ( 5308 грн за м.кв. загальної площі 2-х кімнатної квартири ; 49 м.кв. * 5308 = 260092 грн ), тому МИ повинні самі знайти собі власника квартири, що погодиться продати житло представнику Рівненської ОДА, з подальшою передачею його нашій сім`ї. Ми знайшли такого власника, Середенка Максима Михайловича , що погодився продати свою двокімнатну квартиру на цих умовах (звичайно, з доплатою від нас, бо двокімнатна квартира в Кузнецовську коштувала 41 тис доларів ( 41 000 * 8,3 = 340300 грн ); 340300 – 260092 = 80208 грн – доплата (приблизно 9663 долари США).

У грудні 2013 року власник квартири Середенко Максим Михайлович уклав завірений нотаріально договір з представником Рівненської ОДА Бобриковим Вадимом Юрійовичем, про продаж йому двокімнатної квартири за адресою м. Кузнецовськ м-н Будівельників 21 кв 71 . після перерахування вищезазначених коштів на його рахунок. Угода була дійсна до 30-го червня 2014 року. А так як коштів власнику житла до вказаної дати не було перераховано – то вона втратила чинність. Від Кузнецовського міськвиконкому теж немає ніякої відповіді. 8-го квітня 2014 р ми з чоловіком особисто їздили в Рівне до пана Бобрикова В.Ю. на прийом, але крім того, що грошей немає, нічого не з’ясували. Термін договору закінчився 30-го червня 2014 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Війни та підлість сусідів (продовження)

Просимо Вас допомогти вирішити це питання. Всі області в минулому році використали дані кошти, лише на Рівненщині, чомусь, чотири сім`ї залишились без квартир . В 2013 році державні кошти на купівлю нам житла були виділені в сумі 266133 грн., згідно з договором, але з невідомих причин (скоріш за все через корупцію та халатність тодішнього голови Рівненської ОДА та начальника УКБ РОДА – Бобрикова В . Ю .) не були проплачені. В 2014 році – кошти направлені на «оборону держави». Та згідно заяви по телебаченню ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ Арсенія Яценюка. Після прийняття змін до ДЕРЖБЮДЖЕТУ, стаття «про забезпечення житлом громадян, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС» повинна бути повернена в БЮДЖЕТ. Та напевно слова ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ нічого не варті, бо згідно з роздруківок змін до ДЕРЖБЮДЖЕТУ УКРАЇНИ на 2014 р., фінансування по даній статті відсутнє, а фінансово-економічне обґрунтування вилучення даної статті наступне: « Непріоритетна та не першочергова ».

Тож виявляється, що діти-інваліди в нашій країні «непріоритетні та не першочергові ». Держава до 30-го червня 2014 р. не проплатила кошти власнику квартири згідно укладеного договору, договір втратив силу, а ми залишились без квартири, а також без власних коштів, витрачених на оформлення квартири до продаж (приблизно 7000 грн на оформлення документів ). Наша ДЕРЖАВА замість того, щоб вручити ключі від квартири сім`ї дитини-інваліда, – просто нахабно «вкрала» в неї 7000 грн. Наша сім’я все ж надіється, що ДЕРЖАВА до пам`ятної дати 30-ти річчя з дня Чорнобильської катастрофи з вашою допомогою все ж знайде кошти, аби вирішити цю проблему.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!