ІншеВсі скаргиОсвіта«Діти прийшли мокрі наскрізь»: школярів відправили в будівлю на іншій вулиці в шторм

Жителька Одеси розповіла про випадок, який стався у школі, де навчається її дитина. Шестикласників повели в бібліотеку на іншій вулиці під час шторму. Діти повернулися додому змерзлі та мокрі наскрізь.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

«19 ноября 2018 года в городе Одесса было штормовое предупреждение – сильный дождь и ветер. В школе по улице Генерала Бочарова детей 6-го класса повели в библиотеку на Махачкалинскую. С тяжёлыми портфелями и пакетами в шторм. Дети пришли домой насквозь мокре. Я – мама одного с учеников, зонтики выкрутило, дети, прийдя домой все мокрые, красные замёрзшие руки, ноги и лица.

Некоторые из мам обогревали детей в ванной. Наши дети приболели вместе с классным руководителем. Как можно было допустить такое? Ещё говорять: только один класс пошел за хорошее поведение.

Мамам надо здоровые дети, кто за это ответит?» – написала пані Діана до «Електронної книги скарг України».

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!