Всі скаргиМедицинаДітей у Дніпродзержинську нічим вакцинувати від туберкульозу

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка з Дніпродзержинська, вона переконує, що в місті немає вакцини від туберкульозу.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“В городе Днепродзержинске складывается катастрофическая ситуация с вакцинированием детей от туберкулеза. Вакцину БЦЖ не видели уже больше полутора лет. Моему ребенку исполняется полтора, и он до сих пор не получил прививку, которую гарантирует ему государство.

К слову, она должна была быть сделана на второй день жизни. Ситуация с заболеваемостью туберкулезом в городе близка к эпидемии. Я боюсь за жизнь и здоровье своего ребенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Перевізник «Колумб-Плюс» кинув своїх пасажирів посеред траси

Заразиться в таком возрасте туберкулезом для непривитого ребенка означает в 90% (!) случаев вероятность смертельного исхода. Ни горздрав, ни минздрав не видят этой проблемы. Помогите!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!