Всі скаргиГоловнеМедицинаДиректора львівського центру екстреної мед.допомоги звинувачують у корупції

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі, що намагаються привернути увагу журналістів до мед.центру, в якому вже не вперше скандалять довкола паливно-мастильних матеріалів. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“КОРУПЦІЯ ПРИ ЗАКУПІВЛІ ПАЛИВНО_ МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ генеральним директором Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимиром Похмурським.

КОМУНАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ “ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” (далі – Центр) 25.01.2018 року було оголошено відкриті торги для закупівлі паливо-мастильних матеріалів (бензин А-92, дизель), на загальну суму – 4 051 889,00 UAH з ПДВ. Оголошення № UA-2018-01-25-002476-a. В даній закупівлі чітко видно корумповані домовленості керівництва Центру з однією з найбільших мереж АЗС «ОККО КОНТРАКТ», що підтверджено скаргою ТОВ «Нафтотрейд Ресурс»:

«Номер вимоги: UA-2018-01-25-002476-a.c1

Статус: Не задоволена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю “Нафтотрейд Ресурс”, Код

Дата подання: 02 лютого 2018 12:55

Вимога,щодо зміни технічних вимог

Замовник КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ “ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ”у тендерній документації , в частині ТЕХНІЧНИХ ВИМОГ, виставляє обмеження по відстані АЗК від своїх пуктів швидкої 5 км., а саме:

“Місце розташування АЗС має бути не більше ніж 5 км від підстанції або пункту екстреної медичної допомоги. Учасник подає відомості щодо місця розташування АЗС їх назви, та відомості щодо спроможності здійснити поставку пального з даної АЗС, віддаль до підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.”

У минулому році в документації Замовник ставив обмеження у 10 км, на що було подано скаргу в АМКУ учасником аукціону ТзОВ “ЗАПОРІЗЬКА ТРЕЙДИНГОВА КОМПАНІЯ”, скарга була задоволена частково, після чого замовник змінив технічні вимоги і замість обмеження 10 км поставив 5 км.

Закупівля не відбулась – UA-2017-08-29-001333-c.

Під даний кілометраж в деяких станціях швидкої допомоги підпадають здебільшого АЗК ОККО.

За вимогами ТД серед пунктів швидкої є адреси, від яких АЗК WOG знаходяться більше ніж 5 км.

Вважаємо, що даними вимогами – обмеженнями в ТД Замовник порушує один з основних принципів публічних закупівель – недискримінація учасників.

Просимо привести у відповідність ТД, що дасть можливість взяти участь в закупівлі всім бажаючим учасникам.

В іншому випадку, будемо змушені звертатись за захистом своїх прав зі скаргою в АМКУ.»

Керівництво Центру, проігнорувало скаргу, щодо внесення змін в технічні вимоги в результаті цього відкриті торги не відбулись, оскільки на торги подали свої пропозиції тільки один учасник –  «ОККО КОНТРАКТ».

14.02.2018 року оголошуються нові відкриті торги для закупівлі паливо-мастильних матеріалів (бензин А-92, дизель), на загальну суму – 4 051 889,00 UAH з ПДВ. Оголошення № UA-2018-02-14-001247-c. Так як і в попередній закупівлі подаються прописані технічні умови під «ОККО КОНТРАКТ» і знову відкриті торги не відбуваються, оскільки пропозиції, крім ОККО ніхто не подав.

Напрошується висновок, що керівництво Центру спеціально все робить для того щоб після двох відмін торгів можна було б закупити пальне в ОККО по спрощеній процедурі і без конкуренції. Цим самим п. Похмурський та тендерний комітет Центру ставить під загрозу виконання прямої функції екстреної медичної допомоги.

Можна припустити, що станом на 02.03.2018 року на балансі Центру пальне відсутнє, або майже закінчилось.  Виникає питання- на основі чого санітарні машини виїжджали на виклики і яким чином здійснювалось заправка цих автомобілів? Звідки і яким шляхом отримані паливно- мастильні матеріали без тендеру ?

Громадська рада

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!