Всі скаргиФінансиДиректор відділення Ощадбанку у Франківську сама вигадала примусові платежі для клієнтів

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Оксана, яка скаржиться на директорку, що змушує її доньку платити платежі, про які в головному офісі ніхто не знає. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Івано-Франківська обл., м.Косів, відділення Ощадбанку. Керуючому банку Сабадах А.Я. не місце на цій посаді!

Діти з минулого року надсилають щомісячно валютний переказ з Ізраїлю. Оплачують перевід там. Тут спочатку отримувала безплатно. Потім придумали страхівку 100 грн. при отримуванні грошей. Оплатити 1 раз сказали незалежно від суми. Та наступного разу оплатила знову. Так тривало майже рік.

Я поздзвонила на гарячу лінію, де консульнтант сказав, що це примусово. Та видати мені грошовий переказ відмовились без оплати страхівки, а з консультантом гарячої лінії відмовилась керуюча банком говорити.

Кричала на зал дурними репліками,не могла доказати свою правоту.Та я заплатила, уникаючи такого “шоу”.Прошу від імені косівчан наказати цю жінку Хочеться, щоб цю посаду обіймала людина, котра вміє хоча би спілкуватися з людьми!”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!