Всі скаргиГоловнеОсвітаДиректор школи на Франківщині звільнив багатодітну мати, бо взяв хабаря?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Марія, яка скаржиться на директора, якого, на її думку, вже давно пора звільнити. І вона на це має свої причини. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“В Стримбівській ЗОШ Надвірнянської райдерж адміністрації займає посаду 26 років директор Штокалко С.Д. звільнює працівників безпідставно беручи великі хабаркі у нових працівників.

Наприклад, нещодавно звільнив багатодітну маму з посади медсестри, бо взяв хабар у нового працівника Гладиш Олександри в сумі 1000 доларів!

Часто приходить на роботу в алкогольному сп’янінні невиконуючи свої посадові обов’язки, зловживає посадовим становищем, навіть принижує працівників школи!

Недоцільно алкогольно залежній людині займати посаду директора, що спричиняє людям шкоди, звільняє людей безпідставно, які годують дітей сімї”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!