Всі скаргиОсвітаДиректор примушує учнів працювати двірниками

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Оксана, яка скаржиться на дії директора місцевої школи. За її словами, учні протягом довгих років виконували роботу, призначену для виконнання двірником – дружиною директора школи, яка, зарплатню за роботу отримувала, але на робочому місці, не з’являлась.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“В селі Кир’яківка Миколаївської області Миколаївського району працює вже 28 років директором школи Торопенко Леонід Миколаєвич.З першого погляду привітна,чесна і відповідальна людина,але чи справді це так?

В Кир’яківській ЗОШ,1-3 ступенів немає і ніколи не було двірника. Тому,всю роботу на території школи споконвіку примусово виконують учні від 1 до 11 класу. Відводячи час ,і замість останніх і деяких уроків приносячи засоби праці з дому, щосили працюють діти. А якщо ,клас не виконав поставлене директором завдання, то на лінійці, яка проходить кожного понеділка, отримують догану.

Як з’ясувалося, в Кир’яківській школі за документами двірник є – це дружина директора школи Торопенко Надія Дмитрівна, яка перша в черзі кожного місяця отпримує заробітну плату. Але чомусь її ніхто ніколи не бачив на своєму робочому місті, а всю роботу виконували учні школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Махінації з електроенергією в Ніжині

Виходить так, що діти примусово працюють замість працівника школи, який отпримує заробітну плату. Але це ж порушення прав дитини, а також порушення закону, якщо працівник не з’являється на робоче місце.

Сподіваємося ,що ви наведете цьому край, і нарешті за 28 років, в школі з’явиться людина, яка дійсно буде виконувати свою роботу і отпримувати за це заробітну плату, а діти будуть у відведенні години працювати на уроці, а не на присадибних ділянках. А директор повинен відповісти перед законом.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК