Всі скаргиОсвітаДипломи нічого не варті: на Волині представників медколеджу не беруть на роботу

Випускники Ківерцівського медичного коледжу, що на Волині, не можуть влаштуватися на роботу. Від їхнього імені написала наша читачка – пані Віта. За її словами, група вчилася на зубного гігієніста, а навіть у відділенні охорони здоров’я Луцька випускникам кажуть, що такої вакансії у них не передбачено.

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Ми – випускники Ківерцівського медичного коледжу, які не можуть влаштуватися на роботу. Справа в тому, що ми поступали на відділення стоматології професія “зубний гігієніст”. Нам обіцяли, що ми можемо працювати як гігієністами, так і медсестрами.

А вийшло так, що ми провчилися три роки, заплатили за навчання, випустились без освіти, тому що наші дипломи державні установи не приймають. Ми не можемо влаштуватись на роботу ніде, крім приватних
стоматологічних кабінетів. Коли зверталися у відділення охорони здоров’я Луцька, нам сказали, що такої вакансії у нас не передбачено, а оскільки в дипломі написано стоматологія “зубний гігієніст ми немаємо права працювати медсестрами. Але при навчанні ми вивчали догляд за хворими і мали медсестринську практику в лікарнях Луцька.

Навіть ті, хто навчався на державній основі, не були працевлаштовані. На якісь спроби поговорити з директором Комшук Тетяною Сергіївною – відповіді ніякої. Був скандал з державними групами через те, що по закону вони мали відпрацювати 3 роки, але так як немає вакансій, цього не сталось. Тоді директор сказала, що буде вимагати повернення коштів від студентів, піднявся скандал, після чого відділення закупили. Що нам робити, куди бігти?” – написала наша читачка Віта до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!