Всі скаргиГоловнеДержавні органиДикий захід прийшов на відтинок дороги Черкаси-Корсунь. Ями більші, ніж на Марсі

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Марина, яка скаржиться на міжгородну трасу, точніше, на її відсутність. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Дорога Черкаси-Корсунь в жахливому стані, це не можна назвати ямами, це просто як на Дикому Заході, умовний напрям по бездоріжжю, автівки, що їдуть просто губляться у суцільні куряві, місцеві жителі виходячи з двору потрапляють прямо під колеса, так як водіям ніде вже їхати крім як по під заборами.

Після дощу утворюются величезні калюжі. Пасажирів авто кидає по салону, як м’ячик для пін-понгу, діти ледве витримують такі подорожі.

На даному участку не робився ямковий ремонт понад два роки. 

При тому, що покриття вже вичерпало всі свої ресурси, необхідно зробити капітальний ремонт. Не дай Бог по такій дорозі доведеться транспортувати хворого, або травмованого, просто не довезуть. Та й швидка буде повзти, максимальна швидкість між Мошнами та Байбузами 20км в час при гарній погоді.

І це міжгородня траса з великою кількістю великогабаритного транспорту, автобусів і машин. Така ж ситуація в Смілянському у і Золотонішському у районі”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!