Всі скаргиЖКГДесяток будинків позбавили води

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Надія, вона переконує, що в Кривому Розі десяток будинків лишили в спеку без води.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Хочу розповісти про те, як наша місцева влада реагує на потреби городян у аварійних ситуаціях. Усі ми потерпаємо від спеки і зрозуміло, що є велика потреба у воді. А на нашій вулиці ціле літо з водою проблеми, і 4-го вересня після чегової аварії на трубопроводі приїхала аврійна машина та без попередження, не давши зробити запасів води, перекрила воду на два дні вихідних.

Заявивши: приходьте до нас після вихідних, заплатите за ремонт, тоді дамо воду. Виникає питання, а за що платити?! Аварія трапилася на магістральному трубопроводі, а це власність нашого «Міськводоканалу».

І тут виявляється, що користуємося ми водою все життя з неіснуючоі труби. Кожного місяця нам виставляють сумми до сплати за спожиту воду,а трубопроводу не існує. Нам тепер, щоб офіційно підключити воду, пропонують замовити проект, потім зроблять перепідключення, а до того часу сидіть, люди, без води.

Цікаво реагують служби, які теоритично створені вирішувати проблеми з забезпечення нормального життя мешканців міста. Телефонуєш на так звану «гарячу лінію» району – відфутболюють (іншого слова підхожого немає) на «Міськводоканал»; телефонуємо на «гарячу лінію» Міськвиконкому – та ж сама історія.

І не тільки байдужі до того, що при температурі повітря 36 градусів спеки десяток будинків залишили без води невідомо на скільки, ще й розмовляють не те, що неввічливо, а навпаки: грублять і кладуть слухавку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «До Миколаєва погано ходять маршрутки»

Написала Вам цього листа, а дуже мало віриться в те, що варто було це робити. Не стільки сподіваюсь на якусь допомогу, просто доводить до відчаю ставлення тих посадових осіб на місцях, які перед виборами по телевізору та в інших засобах інформації такі уважні до людських потреб.

Розказують, скільки хорошого роблять у місті «для» людей, а насправді… Проблема з водою на нашій вулиці – це тільки маленька історія на тлі нашого міста, але дуже показова. З повагою, Надія” 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!