Всі скаргиДержавні органиДержслужбовці помічені в корупційних діях

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Віктор, він переконує, що держслужбовці Колеснік та Бицик мають бути люстровані за численні факти корупції.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“На 1 серпня 34 посадовця Хмельницької облдержадміністрації пройшли люстраційну перевірку.

Така інформація з’явилася на офіційному сайті ОДА.

У число тих, хто успішно перевірений, потрапили: заступник голови ОДА Володимир Кальніченко, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Людмила Ткаченко, начальник відділлу адміністрування Державного реєстру виборців Олена Лопатюк, начальник департаменту екології та природних ресурсів ОДА Сергій Вавринчук, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Юрій Драч, директор департаменту освіти і науки Олег Фасоля, директор департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич, директор департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич, начальник управління регіонального розвитку та будівництва Віра Бригадир, директор державного підприємства «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» Андрій Колеснік.

Нагадаємо, що з 17 березня 2015 року перевірку, передбачену законом про очищення влади.проходять перший заступник голови ОДА, заступник голови, заступ­ник голови-керівник апарату, начальники відділів та їх заступники, завідувачі секторів апарату обласної державної адміністрації; з 24 березня – керівники та заступники керівників структурних під­розділів обласної державної адміністрації, керівники державних підприємств.

Як писав НГП, в органах влади Хмельниччині продовжує працювати 16 керівників структурних підрозділів, які займали ці посади за часів влади Віктора Януковича.


Заява Колесніка

Колеснік Андрій був помічником Ядухи В.С. на виборах. Після того, як Ядуху призначили губернатором Хмельницької обл., одразу було створено розпорядженням губернатора державне підприємство (прокладка для контролю відкатів) «служба єдиного замовника». Директором призначений Колеснік А.. За короткий термін він дуже покращив своє матеріальне становище. В декларації цього немає.

Існують фірми, до яких він має стосунок та які отримують державні замовлення. До багатьох має стосунок директор Бицик Петро. Ця персона також дуже цікава для правоохоронних органів. Є ще декілька фірм власником яких є родичі Бицика Петра, який теж дуже швидко збагатів під час їх «спільної діяльності на благо Укаїни».

До речі, дружина Бицика Петра – державний службовець і має в декларацію вносити достовірні дані. За короткий час було придбано 3-кімнатну квартиру, земельні ділянки, автомобіль. Бізнес став набагато більший. Це питання до податкової, де сплачені податки.

Я читаю та підтримую Вас завжди. Але тут на місцях дивишся, як все проходить насправді, – і немає бажання жити в цій країні. «Гідра» непереможна.


Близька до Ядухи фірма вгатить у греблю майже 4 млн грн Опубліковано: 05.08.2015

Гуменецька сільська рада за результатами тендера 31 липня уклала угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Поділля-Інвест Сіті» (Хмельницький) на реконструкцію водоскиду та греблі в с. Гуменці на р. Мукша для захисту від підтоплення повеневими та паводковими водами житлової забудови та городів Кам’янець-Подільського району.

Загальна вартість робіт становить 3 млн 850 тис. грн, повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Протягом 2015-2016 роки планується розчистити та поглибити русло річки Мукша, досипати існуючу дамбу, влаштувати осушувальні канали і пішохідні доріжки.

На торги були заявлені ще три фірми: Товариство з обмеженою відповідальністю «АВАКС ПРОФ» (Тернопіль) – 4,9 млн грн, Товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля Рембуд» (Хмельницький) – 3,9 млн грн, Товариство з обмеженою відповідальністю «Квазі ЛТД» (Кам’янець-Подільський) – 3,3 млн грн.

Комітет з конкурсних торгів відхилив пропозиції «Квазі ЛТД» і «АВАКС ПРОФ» як такі, що не відповідають документації конкурсних торгів та кваліфікаційним критеріям.

За даними Єдиного державного реєстру, ТОВ «Поділля-Інвест Сіті» з квітня 2014 року очолює Іван Прокопченко. До цього засновниками хмельницької фірми «Поділля-Інвест Сіті» виступали Олександр Ступніцький з Вінницької області та Сергій Миколайович Бицик з Рівного.

Людина на ім’я Сергій Миколайович Бицик відома як директор хмельницької фірми ТОВ «Версаль Груп», засновницями котрої є Людмила Бицик та Лідія Колеснік, зареєстрована за однією адресою з Андрієм Колесніком, керівником ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника», що належить Хмельницькій ОДА.

За даними деяких місцевих ЗМІ, пана Ступніцкого вважали підставною особою екс-керівника Хмельницької ОДА Василя Ядухи.

Протягом 2013-2014 років «Поділля-Інвест Сіті» виграло тендерів на суму 4,83 млн грн.


І… що далі. Допоможіть.

Ще матеріали на Колесніка

Я Вам написав про державного службовця Колесніка Андрія, це в Вашій компетенції – звільнити його по люстрації. Тоді в злочинного угрупування не буде доступу до державних коштів.

А ось різне про Бицика:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!